Aktualności

Są już nowe zdjęcia w naszej galerii:)2015-07-31

Są już nowe zdjęcia w naszej galerii m. in. z odpustu parafialnego i występu zespołu Ale Cantare z Płoskiego.

więcej

Zmiany personalne w naszej parafii2015-06-27

Stosownie do potrzeb pastoralnych diecezji dn. 27.06.2015 r. Ksiądz Biskup Marian Rojek zwolnił dotychczasowego wikariusza naszej parafii ks. Rafała Mudę z tej funkcji i skierował na studia doktoranckie do Rzymu. Za trzy lata posługi ks. Rafała wyrażamy serdeczne Bóg zapłać i polecamy go w modlitwach wypraszając Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask w podejmowanych przez niego studiach i pracy duszpasterskiej.

więcej

Kurs Emaus, 5-7 czerwca 2015 r.2015-06-25

Kurs Emaus skierowany jest do osób, które chcą doświadczyć spotkania z Jezusem oraz dla tych wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Nim w Jego Słowie. Pomaga on w odkryciu tego jak czytać Biblię, aby ją rozumieć.

Przewodnikiem na tej drodze są uczniowie podążający z Jerozolimy do Emaus (Łk 24,13-35).  Na drodze ich wędrówki dołącza do nich Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa.

 

więcej

IV Koncert Chwały 4.6.20152015-06-06

Już po raz IV w naszym Sanktuarium moglibyśmy dziękować Bogu i uwielbiać Go ukrytego pod postaciami chleba i wina uczestnicząc w Koncercie Chwały. Czwartkowego popołudnia, wraz z Zespołem RazemZaJezusem, na placu przy płtazu polowym zgormadziło się setki osób, którzy przez wspólny śpiew i modlitwę wielbili Boga. Zapraszamy za rok :)

więcej