Aktualności

Czy miłość umarła? - rekolekcje adwentowe2014-12-13

Zapraszamy do zapoznania się z planem rekolekcji adwentowych, które prowadzić będzie o. Krzysztof Czerwionka CR - członek KEP ds. Nowej Ewangelizacji, Dyrektor Krajowego Biura Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Andrzeja, założyciel Wpólnoty Galilea.

Jednocześnie gorąco prosimy o modlitwę w intenmcji rekolekcji.

więcej

Czym jest Adwent?2014-12-06

Co zrobić, aby Adwent nie był czasem straconym?

- Trzeba nam wejść w klimat oczekiwania na przyjęcie Wielkiego Gościa. Bóg staje się jednym z nas - to niezwykła Tajemnica, na przeżycie której przygotowujemy się przez cztery niedziele. Lektura słowa Bożego, chwila wyciszenia - oto sposób prostowania naszych krętych dróg dla Boga Wcielonego.

więcej

Modlitwa za zmarłych2014-10-27

Zbliża się miesiąc listopad, czas modlitwy i pamięci o naszych bliskich zmarłych. Prosimy o porządkowanie cmentarzy i grobów. Kartki wspominkowe wyłożone są na stolikach przy bocznych ołtarzach. Na kartkach są wydrukowane daty na kolejne dni od 3 do 30 listopada. Kartki wrzucamy tradycyjnie do wystawionych skrzynek. Różaniec wspominkowy będzie w tych dniach o godz. 16.20. Polecamy naszym parafianom oraz tym, którzy modlą się w naszym kościele tą piękną modlitwę. 

 

więcej

Relacja z kursu Droga do Prawdy2014-10-25

W dniach 10-11 października 2014 r. w naszej parafii odbył się Kurs Droga do Prawdy. Podczas tego weekendu ponad 40 młodych osób próbowało odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania życia, odnaleźć tę jedyną Drogę i doświadczyć Bożej miłości. 

więcej