Rekolekcje Regionalne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich2014-10-03

W dniach 26 - 28 września 2014 roku w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rekolekcje Regionalne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

Nabożeństwa różańcowe2011-09-24

Zbliża się miesiąc październik szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe każdego dnia w Sanktuarium będą o godz. 16.30. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza młodzież i dzieci. Różaniec w kościołach filialnych będzie o godz. 18.00. W najbliższą sobotę Nabożeństwo różańcowe odbędzie się po Mszy św. o godz. 17.00.

Szukasz Boga? - Kurs Droga do Prawdy jest dla Ciebie2014-09-20

Szukasz Boga? Chcesz realnie doświadczyć Bożej miłości? Kurs Droga do Prawdy jest dla CIEBIE.

Nie są to typowe rekolekcje, choćby dlatego, że prowadzone są przez ekipę młodych osób, które w swoim życiu doświadczyły działania Boga i o tym opowiadają. Kurs pełen jest dynamicznych form zabaw, pracy i modlitwy których celem jest odkrycie najważniejszych prawd o Bogu oraz doświadczenie Jego miłości i mocy.

Zapisy w krótce (decyduje kolejność zgłoszeń)

Dzień Skupienia Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym2014-09-08

6 września 2014 r. w naszym Sanktuarium odbył się Dzień Skupienia członków i sympatyków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Konferencje wygłosilła s. Anna Czajkowska ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych z Domu Zakonnego w Sulejówku.